پشتیبانی خبرنامه

آشنایی با PayPal

در حقیقت PayPal یک حساب آنلاین اینترنتی است که از ارائه اطلاعات محرمانه مانند شماره کارت، شماره حساب و غیره دوطرف فروشنده یا خریدار خودداری کرده و در عین حال امنیت خاطر هردو را نیز فراهم می نماید. شما با استفاده از یک حساب PayPal براحتی و بدون هیچگونه دردسر می توانید اقدام به خرید محصولات مختلف (که تقریبا کلیه سایتهای معتبر امکان آنرا فراهم کرده اند) نموده و همچنین محصولات و خدمات خود را از طریق آن به دیگران ارائه کرده و دستمزد خود را آنلاین در حساب PayPal خود دریافت نمائید. هم اکنون حسابهای اینترنتی PayPal به عنوان یکی از معتبرترین حسابهای آنلاین دنیا شناخته شده و مخصوصا به هنگام استفاده از سایت بزرگ Ebay و همچنین تقریبا کلیه سایتهای دیگر کاربرد فراوانی دارند.  اگر قصد استفاده از eBay را داشته باشید، این موسسه از شما میخواهد تا حسابی در PayPal باز کنید. در ضمن از سرویس PayPal برای انتقال موارد شخصی مانند جمع کردن پول برای گروه، تیم ورزشی و یا حتی خرید و فروشهای شخصی نیز استفاده میشود. از آنجا که ایجاد اینگونه حسابها با توجه به تحریم ها در کشور ایران تقریبا غیرممکن می باشد، اما با توجه به راه حلها و روشهای ما برای افتتاح و وریفای حساب ها همچنین سابقه کار بیش از 6 سال در این زمینه، هم اکنون این امکان محیاست که شما هم برای خود حساب PayPal بنام خودتان و کاملا مستقل داشته باشید.

 

انواع خدمات قابل در این زمینه

 1-شارژ حساب PayPal و یا خرید اینترنتی از طریق پی پال درصورتیکه حساب PayPal داشته و نیاز به شارژ آن جهت انجام خریدهای اینترنتی دارید. برای سفارش دلار پی پال شما باید قیمت روز دلار را در سایت مشاهده کرده سپس وجه ریالی را به حساب واریز کرده یا از طریق پرداخت آنلاین پرداخت را انجام داده سپس فرم واریز وجه را پر کرده و سفارش خود را در قسمت توضیحات برای ما ارسال کنید.

2-  خرید دلار PayPal درصورتیکه خودتان دارای حساب PayPal و بصورت Verifyشده هستید و تمایل دارید که دلار خود را به ریال تبدیل کنید، می توانید با ارسال ایمیل به بخش پشتیبانی ، نسبت به هماهنگی جهت فروش دلار خود اقدام نموده . لطفا جهت هماهنگی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با ما تماس حاصل فرمائید.