پشتیبانی خبرنامه

خدمات پی پال در تهران و کرج

خدمات پی پال در تهران و کرج

 

پرداخت با پی پال به حساب شخصی و شرکتی:

ارسال دلار پی پال به حسابهای شخصی و شرکتی با کمترین هزینه و در سریعترین زمان انجام می شود امکان مراجعه حضوری و یا انجام از طریق ایمیل نیز می باشد.

فروش حساب وریفای شده پی پال:

حساب معتبر پی پال و وریفای شده که قابلیت ارسال و دریافت پول را دلرد با هزینه 90000 تومان می توانید آن را تهیه کنید و تجارت آنلاین خود را آغاز کنید.

مهمترین مسئله در حساب پی پال سابقه ارسال وجه است،پی پل در زمان دریافت وجه حساسیت خاصی ندارد، بنابراین هر مبلغی می تواند دریافت کند اما مشکل زمانی پیش می آید که بخواهید اولین دلار آن را خرج کنید (البته بصورت ارسال یا send). در اکانتهای غیر معتبر و وریفای نشده هرگز نمی توان وجهی را خارج کرد.حسابهایی که برای شما ایجاد میگردد وریفای شده و دست کم دارای 3 یا 4 تراکنش می باشد.

 

خرید حساب پی پال برای چه کسانی توصیه می شود؟

این اکانتها مناسب افرادی است که دارای درآمد از طریق شرکت و یا موسسات خارجی می باشند، از این اکانتها برای دریافت درآمدشان استفاده میکنند، پی پال سریعترین و کم هزینه ترین راه برای انتقال ارز می باشد افرادی که برای شرکتهای خارجی  بصورت آنلاین کار برنامه نویسی و یا طراحی سایت میکنند و یا کسانی که در  ebay یا ساخت شخصی خود فروش محصول دارند.

ولی کسانی که صرفا قصد پرداخت پی پال را دارند، مثلا خرید کتاب و جزوات دانشگاهی و یا عضویت در کتابخانه های آنلاین و ... که مستلزم پرداخت هزینه آن از طریق پی پال می باشند، توصیه میگردد بجای خرید اکانت پی پال از سیستم پرداخت سایت ما استفاده کنند به این شکل که وجه ریالی رابصورت آنلاین یا از طریق بانک به حساب ما واریز کرده و سپس فرم واریز وجه را پر کرده ما در کوتاهترین زمان پرداخت شما را انجام خواهیم داد.

 

چگونه می توانیم به حساب شخصی از طریق پی پال پول واریز کنیم؟

واریز پول به پی پال از طریق ارسال مستقیم یا send money و .... می باشد،
برای واریز پول، شما نیاز به ایمیل پی پال دریافت کننده پول دارید سپس شما باید وارد حساب خود شوید و از قسمت send payment مبلغ را به حساب شخص واریز کنید.

 

چگونه می توان موجودی داخل حساب پی پال را به ریال تبدیل کرد؟

بدلبل و جود تحریم ها برای ایران امکان تبدیل به ریال بصورت مستقیم وجود ندارد و شما باید مبلغ موجود در حساب خود را به حساب پی پال ما واریز کرده و سپس وجه ریالی آن را از ما در یافت کنید.

 

سوالی که برای اکثر کاربران حساب پی پال بوجود می آید این است که در ایران چگونه از حساب پی پال استفاده کنیم؟

همان طور که همه کاربران اطلاع دارند در صورتی که با آی پی ایران وارد حساب شوید حساب شما لیمیت خواهد شد. بهترین راه برای استفاده از حساب پی پال در ایران استفاده از سرویس ریموت دسکتاپ با آی پی غیر از ایران می باشد، که در صورتی که حساب پی پال را از ما خریداری کرده باشید این سرویس به شما داده خواهد شد.

 

چگونه حساب پی پال خود را وریفای کنیم؟

شما می توانید با یک ویزا کارت مجازی که امکان اد شدن به پی پال را داشته باشدحساب خود را وریفای کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره ویزا کارتها و صدور آن با پشتیبانی تماس بگیرید.