پشتیبانی خبرنامه

درباره مانی گرام

سوالاتی که معمولا پرسش می شوند:

1. فرق ارسال پول از طریق MoneyGram با ارسال پول از طریق بانکی (Wire Transfer) چیست؟

این دو مزایا و معایبی دارند. به این صورت که: ارسال از این طریق بسیار بسیار سریعتر از حالت بانکی بوده و به این ترتیب پول ارسالی مشمول قوانین دست و پاگیر بانکهای رابط نخواهد شد و مستقیما و بدون هیچ دردسری به مشتری و یا دوستان شما ارسال خواهد شد. تنها عیبی که این سرویس نسبت به سرویس ارسال بانکی دارد گرانتر بودن آن است. به این صورت که برای ارسال هر 1000 دلار مشتری باید حدود 60 دلار بر مبلغ مورد نظر اضافه نماید. ولی در حالت ارسال بانکی، این هزینه به 10 دلار کاهش خواهد یافت که بستگی به بانک مقصد دارد. ولی در کل اگر در ارسال پول عجله دارید و یا از عدم ارسال آن بدست گیرنده واهمه دارید، ما MoneyGram را به شما پیشنهاد میکنیم.

2. فرق ارسال پول از طریق MoneyGram با ارسال پول از طریق Western Union چیست؟

نحوه عملکرد و سرویس دهی هر دو تقریبا یکی میباشد. با این تفاوت که هر کدام شرکتهایی متفاوت هستند و نرخ قیمتهایی متفاوت دارند ولی درصد استقبال از سرویس شرکت Western Union بسیار بیشتر و گسترده تر میباشد. ولی در صورتیکه گیرنده شما MoneyGram را پشتیبانی میکند. بهتر است از MoneyGram استفاده کنید زیرا نسبت به رقیب خود Western Union  ارزانتر می باشد.

3. چرا هزینه ارسال پول بوسیله MoneyGram گرانتر از حواله بانکی است؟

برای اینکه ارسال از این طریق، امن تر ، بسیار بسیار سریعتر و نامحدودتر از ارسال بصورت بانکی (Wire) میباشند.

4. حداکثر تا چه مقدار میتوانید در روز برای ما ارسال کنید؟

با توجه به قوانین MoneyGram حداکثر تا روزی 8000 دلار امریکا و یا در هر تراکنش 8000 دلار امریکا میتوانیم ارسال کنیم.

5. من خیلی برای اجرای اینکار عجله دارم، آیا امکان انجام لحظه ای اینکار بلافاصله پس از پرداخت من میباشد؟

همانطوری که در توضیحات گفته شد، ارسال پول بوسیله این سرویس لحظه ای و بسیار سریع میباشد. از نظر سرعت ارسال، تنها یک ثانیه پس از خاتمه عملیات ارسال ما، شما میتوانید به راحتی مبلغ خود را در هر کشوری که بخواهید (کشورهای تحریم نشده) دریافت نمائید.

6. آیا ارسال شماره پاسپورت گیرنده ضروری است؟

بله، کمپانی MoneyGram برای جلوگیری از پولشویی، شماره پاسپورت گیرنده را الزامی کرده است. و همینطور اطلاعات شما نظیر IP و اسم و سایر موارد توسط ما بصورت خودکار بایگانی خواهد شد. تا در مواقع لزوم اطلاعات مورد نظر برای پیگیری های قضایی به مراجع مربوطه ارسال شود.

7. آیا کمپانی MoneyGram  برای ارسال پول کارمزدی دریافت میکند؟

بله، کمپانی MoneyGram میزان 4.5% از مبلغ حواله شما را به عنوان کارمزد برداشت می کند و و کارمزد کمپانی SGT برای ارسال وجه شما از امارات متحده عربی به سراسر جهان 25$ آمریکا می باشد.

نحوه ی محاسبه میزان وجه واریزی با سیستم یکپارچه MoneyGram:

(مبلغ درخواستی حواله با MoneyGram به دلار) بعلاوه (4.5% مبلغ درخواستی حواله بابت کارمزد MoneyGram) بعلاوه ( 25$ کارمزد )