پشتیبانی خبرنامه

آموزش کسب در آمد از طریق خرید و فروش بیت ‌کوین

 برای شروع ابتدا باید در سایت www.btc-e.com  عضو شوید، این کار بسیار ساده است از قسمت register  می توانید ثبت نام خود را انجام دهید و لینک فعالسازی حساب خود را از طریق ایمیل دریافت کرده و با کلیک روی آن حساب خود را فعال کنید.

 ابتدا به بررسی قسمت‌های مهم سایت می پردازیم. در بالای صفحه اصلی، شما می‌توانید اطلاعات زیر را مشاهده کنید

 نمادها

 Last : آخرین قیمت ارزی

low: کمترین قیمت معامله شده بیت‌کوین در روز جاری

High: بیشترین قیمت معامله شده بیت‌کوین در روز جاری

Volume: حجم معامله شده بیت‌کوین در روز جاری

Server Time: هم که ساعت و زمان سایت را نشان می‌دهد

برای شروع کار باید در سایت افزایش موجودی دهید که یا از طریق خرید بیت کوین کد صورت میگیرد که می توانید بیت کوین کد را از سایت ما iranpayments.com تهیه کنید یا بصورت پرداخت آنلاین با پرفکت مانی یا اکی پی ، معمولا شارژ حساب از طریق این دو حساب دارای کارمز می باشد که برای پرفکت 10 درصد و برای اکی پی 5.5 درصد.

حساب خود را باید با ارز دلار شارژ نموده و بعد از آن اقدام به خرید بیت کوین کنید که زمان خرید و حجم خرید را باید در نظر داشته باشید و در بهترین زمان اقدام کنید.

برای شارژ حساب  پس از ورود به حساب کاربری‌تان در بالای سایت و زیر نام کاربری، می‌توانید روی لینک Finances کلیک کنید. سپس برای شارژ با ارز موردنظرتان، روی گزینه Deposit روبروی نماد ارز کلیک نمایید.

btc-2

برای مثال شارژ حساب با دلار آمریکا، روبروی نماد USD روی دکمه Deposit کلیک نمایید مطابق تصویر زیر می توانید نوع پرداخت و مبلغ مورد نظر خود را مشخص کنید.

 درباره دکمه های deposit و withdraw  باید توضیح بدهم که کلید deposit  برای افزایش موجودی حساب و withdraw برای خارج کردن موجودی از حساب شما به حساب هایی مثل پرفکت مانی و اکی پی و بیت کوین است.

 پس از شارژ حساب ، روی منو Trade در بالای صفحه کلیک کنید تا به صفحه معاملات ارزی وارد شوید. در این صفحه با وارد کردن مقدار بیت‌کوین موردنیاز در (قسمت Buy BTC)  در فیلد Amount BTC می‌توانید معادل دلاری آنرا جلوی Total مشاهده کنید و در صورت تمایل روی دکمه Buy BTC کلیک کنید تا سفارش شما ثبت شود.

btc-7

  چون Price per BTC آخرین قیمتی است که طرف فروشنده برای فروش قرار داده و بصورت اتوماتیک توسط سیستم قرار داده می‌شود، به احتمال قوی خرید شما پس از ثبت سفارش انجام می‌شود.

اما اگر به دلیل بالا و پایین شدن قیمت بیت‌کوین، خرید انجام نشد شما می توانید در بالای سایت روی لینک Profile کلیک کنید و در منوی سمت چپ، روی لینک Orders history کلیک نمایید تا لیست سفارشاتی که وارد کرده اید نمایش داده شود. سپس می‌توانید آنها را حذف یا ویرایش کنید و یک سفارش با قیمت جدید برای خرید بیت‌کوین در صفحه اول سایت ثبت کنید.

 

همچنین در بخش Trade history  کلیه خرید و فروشهای انجام شده شما قابل نمایش است

پس از اینکه بیت‌کوین خریداری شد، یک پیام کوچک به شما نمایش داده می‌شود و مقدار بیت‌کوین خریداری شده در صفحه  Finances روبروی نماد BTC قابل مشاهده خواهد بود که می‌توانید آنرا به کیف پول بیت‌‌کوین خود منتقل کنید. برای اینکار باید در صفحه finance روی دکمه Withdraw کلیک نمایید.

پس از اینکار در فرم پایین صفحه، در فیلد Amount to withdrawal مقدار بیت‌کوینی که قصد دارید برداشت نمایید را وارد کنید و در فیلد Address نیز آدرس کیف پول بیت‌کوین‌تان را وارد نمایید. فیلد You will receive مقدار بیت‌کوین که شما دریافت خواهید کرد را پس از کسر کارمزد به شما نمایش می‌دهد.

btc-4

حداقل برداشت بیت‌کوین در این سایت 0.002 بیت‌کوین می‌باشد و کارمزد نیز برای همه برداشت‌ها 0.001 بیت‌کوین می‌باشد.